XVII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Dziś jest: Niedziela, 1 października 2023, Imieniny: Danuty, Remigiusza
Promocje i ogłoszenia »
2009-07-20

XVII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Data: 24-26 września 2009 r., Miejsce: Warszawa, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56c

Honorowe Patronaty:
Mirosław Drzewiecki, Minister Sportu i Turystyki
Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

Partnerzy merytoryczni:
Polska Organizacja Turystyczna
Polska Izba Turystyki


Kraj partnerski: EGIPT

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w targach TT Warsaw 2009, po raz pierwszy w nowym, komfortowym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw to ceniona w branży turystycznej impreza wystawiennicza, która co roku gromadzi setki Wystawców (podczas XVI edycji gościliśmy 527. wystawców z 56 krajów) i tysiące zwiedzających. W 2008 roku w grupie niemal 20 tys. gości odnotowano prawie 9 tys. przedstawicieli branży i ponad 10 tys. osób indywidualnych, poszukujących pomysłów na udany urlop. Cieszy nas fakt, że uroczystość Otwarcia Targów swoją obecnością zaszczyciło aż 45. Ambasadorów, a podczas całego wydarzenia zarejestrowaliśmy ponad 400. przedstawicieli mediów,z których zainteresowaniem Targi TT Warsaw spotykają się niezmiennie od wielu lat.

Wyjątkowość Targów TT Warsaw polega na tym, że w jednym miejscu i czasie polskie i zagraniczne podmioty branży turystycznej mogą spotkać się na płaszczyźnie biznesowej, nawiązując między sobą cenne kontakty handlowe. Mają szansę zaistnieć tak na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, zaprezentować, a przede wszystkim sprzedać swoją ofertę zarówno touroperatorom, agentom turystycznym, przedstawicielom sektora MICE, jak i odbiorcom indywidualnym.

Do udziału w Targach TT Warsaw zapraszamy: touroperatorów, obiekty noclegowe: hotelowe, sanatoryjne, wellness&spa i pensjonaty; przewoźników: lotniczych, kolejowych, promowych i autokarowych; narodowe, regionalne i lokalne organizacje turystyczne,Urzędy Marszałkowskie, powiaty, miasta i gminy,organizatorów turystyki biznesowej (MICE), a także turystyczne portale internetowe, branżowe Izby i stowarzyszenia,towarzystwa ubezpieczeniowe oraz wydawnictwa branżowe.

Dlaczego targi to najlepszy sposób na promocję?

Bo targi to najtańsza* forma:
- pozyskania nowych klientów;
- podtrzymania relacji z obecnymi klientami;
- promocji marki;
- bezpośredniej sprzedaży produktów.
- jednostkowy koszt dotarcia do klienta w przypadku Targów TT Warsaw wynosi 0.79 PLN/os

Bo warto się promować i zabiegać o klienta zwłaszcza wtedy,gdy eksperci z branży przewidują w latach 2009-2010 wzrost liczby turystycznych przyjazdów do Polski, a tylko targi dają możliwość efektywnego dotarcia w tak krótkim czasie do tak licznej grupy odbiorców.

Bo tylko na targach Wystawca natychmiast otrzyma informację zwrotną na temat swojego produktu, pozna reakcję rynku, a na tej podstawie przygotuje ofertę na kolejny sezon.

Dlaczego zatem spośród innych imprez wystawienniczych z branży turystycznej warto wybrać właśnie Targi TT Warsaw?
Bo Targi TT Warsaw to dobra inwestycja, gdyż w jednym miejscu i czasie dotrzemy do trzech grup klientów:
- branży turystycznej,
- organizatorów turystyki biznesowej,
- klientów indywidualnych.

Bo Targi TT Warsaw to doskonały sposób na prowadzenie biznesu z przedstawicielami zagranicznej branży turystycznej*. (Na Targi TT Warsaw 2008 przybyło 300 wystawców z 56 krajów, a wśród ogólnej liczby gości odnotowano blisko 2000 zagranicznych zwiedzających z 53 krajów świata).

TT Warsaw są na pierwszym miejscu pod względem ilości wystawców z zagranicy wśród turystycznych imprez targowych w Polsce (raport Targi w Polsce 2008– Polska Izba Przemysłu Targowego)

Bo TT Warsaw to doskonałe miejsce do sprzedaży ofert na sezon jesienno-zimowy klientom indywidualnym (co roku Targi odwiedza ponad 10 tysięcy mieszkańców Mazowsza).
Bo TT Warsaw zapewniają doskonałe warunki do rozmów i spotkań biznesowych, ponieważ pierwszy dzień targów przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli branży.
Bo TT Warsaw dają szansępełnego i efektywnego wykorzystania czasu na targach dzięki możliwości umówienia spotkań jeszcze w okresie przedtargowym.
Bo tylko na TT Warsaw można skorzystać z bezpłatnych porad Doradcy Klienta,który pomoże Wystawcom w jak najskuteczniejszym wykorzystaniu środków zainwestowanych przez nich w prezentację na targach.


Równie serdecznie zapraszamy Wystawców do udziału w konkursach:
Fair Play Turystyki Polskiej o „Kryształowy Globus”, organizowanego przez Polską Izbę Turystyki oraz Międzynarodowe Targi Polska oraz "Na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe „Homo Turisticus”, a także do współtworzenia programu imprez towarzyszących Targom TT Warsaw.

Najbliższa edycja targów po raz pierwszy odbędzie się w dogodnym komunikacyjnie Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Jeden z nowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce stwarza zatem nowe możliwości dla wystawców targów TT Warsaw,kórzy otrzymują tu do dyspozycji:

- 15 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej: 10 tys. mkw. klimatyzowanej hali oraz 5 tys. m kw. powierzchni zewnętrznej
- 600 m kw. przestronnego holu wejściowego
- 600 m kw. powierzchni konferencyjnej
- bezsłupową powierzchnię, stwarzającą więcej możliwości aranżacji przestrzeni
- profesjonalne rozwiązania techniczne.

Szczegóły na: www.mtpolska.com.pl
Zapraszamy.

» Odpowiedz

Opinie i komentarze (1)

AutorWypowiedź

Andrzej

2009-10-17 15:32:45

przeniesienie targów na Marsa to oznacza to samo co sie dzieje na Marsie: nie ma tam życia. Na warszawskim marsa wystawcy to takie bezludne wyspy bez publiczności. Narodowe Organizacje turystyki rozdały zaledwie do 20 % materiałów promocyjnych w stosunku do poprzednich targów.

fotoreportaze
Jeśli szukasz kredyt lub pożyczki na swój wymarzony i wgzotyczny wyjazd skorzystaj z oferty naszych partnerów finansowych, serwisów 7kredyt.pl oraz Internetowego Domu Kredytowego KredytHouse.pl

Sonda

Gdzie w tym roku spędzisz urlop?

W kraju, nad morzem

W kraju, nad jeziorem

W kraju, w górach

Za granicą

Najnowsze firmy w bazie

Tanie Bilety Lotnicze

Centrum Rezerwacji Lotów - tanie loty do większości lotnisk na świecie. Ponad 1000...

Bieszczady - noclegi pokoje...

Portal o Bieszczadach dla miłośników tych pięknych gór oraz dla tych co dopiero...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7travel.pl, dodaj swój e-mail:

Portal 7travel.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Współpraca z portalem 7travel.pl | Napisz do nas

Fora 7travel.pl: Hotele | Austria | Chorwacja | Grecja | Hiszpania | Turcja | Egipt | Maroko | Suwalszczyzna

© Copyright by 7travel.pl, 2009-2014